Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

O nas

Nasza firma działa na rynku od 2000 roku. Początkowo nosiła nazwę Nat-Com Technology. Następnie w wyniku dynamicznego wzrostu w roku 2006 połączyła się z firmą KPPN Technology i przekształciła w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Nat-Com. Dzisiaj firmę Nat-Com Sp. z o.o. tworzy zespół specjalistów oferujących swój czas i wiedzę z zakresu branży IT. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania oraz będą elastycznie adaptowalne wraz z upływem czasu i szybko rozwijającą się technologią. Specjalizujemy się w obsłudze agencji reklamowych, wydawnictw, drukarni, firm małej poligrafii oraz dużych, średnich i małych grup roboczych.

W naszej ofercie znajdziesz sprawdzony i najlepszy sprzęt wiodących na rynku producentów: Xerox, HP, Epson, Canon i innych. Posiadamy również szeroki asortyment artykułów biurowych. Zapewniamy dostawę towaru na terenie Warszawy własnym transportem. Poza stolicą zamówienia są dostarczane przez firmę UPS. Oferujemy również bogatą gamę usług.

SERWIS URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH

Autoryzowany serwis urządzeń Xerox, gwarancyjny i pogwarancyjny.

e-mail: serwis@nat-com.pl

Zobacz więcej

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW FIRMY UNIBIND

Jesteśmy wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem produktów belgijskiej firmy Unibind w Polsce. Unibind to najwyższej klasy system oprawy dokumentów – cicho, szybko i elegancko…

Zobacz produkty Unibind

HURTOWNIA MATERIAŁÓW BIUROWYCH oraz EKSPLOATACYJNYCH

Posiadamy w ofercie materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących wszystkich producentów – zapraszamy do naszego sklepu.

Przejdź do sklepu

Opinie o nas

Poznaj nasz zespół

Dział Sprzedaży sprzętu i systemów drukujących

Janusz Falgowski

tel.: 22 7515188 w.106
tel. kom.: 607 387 768
e-mail: janusz@nat-com.pl

Jakub Hulanicki

tel.: 22 7515188 w.106
tel. kom.: 513 180 715
e-mail: jakubh@nat-com.pl

Iwona Woźniak

tel.: 22 7515188 w.123
tel. kom.: 506 193 113
e-mail: iwona@nat-com.pl

Dział Sprzedaży materiałów eksploatacyjnych

Michał Jasiński

tel.: 22 7515188 w.120
tel. kom.: 509 174 577
e-mail: m.jasinski@nat-com.pl

Norbert Pankowski

tel.: 22 7515188 w.109
tel. kom.: 512 256 306
e-mail: norbert@nat-com.pl
GG: 7706234

Dział Sprzedaży UNIBIND

Zosia Konecka

tel.: 22 7515188 w. 125
tel. kom.: 501 000 359
e-mail: z.konecka@nat-com.pl

Dział Serwisu urządzeń drukujących

Zbyszek Dzidek
Kierownik Serwisu

tel.: 22 7515188
e-mail: serwis@nat-com.pl

Paweł Piątkowski
Inżynier Serwisu

tel.: 22 7515188
e-mail: serwis@nat-com.pl

Mariusz Zychowicz
Serwisant

tel.: 22 7515188
e-mail: serwis@nat-com.pl

Dział Logistyki oraz RMA

Arkadiusz Rachoń
Kierownik Magazynu

tel.: 22 7515188 w. 117
e-mail: arkadiusz@nat-com.pl

Michał Pietrzak
Magazyn i transport

Dział Obsługi

Agnieszka Pilipczuk

tel.: 22 7515188 w. 101
e-mail: a.pilipczuk@nat-com.pl

Małgorzata Gębska

tel.: 22 7515188 w. 110
e-mail: gosia@nat-com.pl

Księgowość

Jerzy Parapura

tel.: 22 7515188
e-mail: jerzy@nat-com.pl