Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

Ricoh SP C352DN

Premiera drukarki Ricoh SP C352DN

Drukarka SP C352DN firmy Ricoh to efektywne rozwiązanie stworzone z myślą o różnorodnych środowiskach biurowych i grupach roboczych pracujących w szybkim tempie, które potrzebują doskonałej jakości wydruków oraz sprzętu łatwego w obsłudze.

Drukarka A4 pracuje w sieci i umożliwia szybkie oraz bezpieczne przesyłanie dokumentów do drukowania z urządzeń mobilnych. 4,3-calowy panel dotykowy urządzenia posiada prosty w obsłudze interfejs. Ricoh SP C352DN wyposażono w procesor 1,46 GHz oraz standardową pamięć o pojemności 2 GB, dzięki czemu może spełnić codzienne potrzeby w zakresie druku, niezależnie od rodzaju dokumentów. Nowy model obsługuje papier o gramaturze od 52 do 220 g/m2, a także gwarantuje wysokiej jakości wydruki w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi przy zachowaniu pełnej prędkości wynoszącej 30 stron na minutę. Wyjście z trybu uśpienia jedynie w 7,5 sekundy daje możliwość utrzymania wysokiej wydajności.

Premierowe urządzenie oferuje najniższe w swojej klasie zużycie energii i niski całkowity koszt eksploatacji, co w znaczny sposób pozwala na obniżenie kosztów druku w firmie.

Opcja udostępniania dokumentów, możliwość integracji z główną platformą i oprogramowaniem innej firmy, a także prosta integracja z flotą urządzeń wielofunkcyjnych to tylko niektóre zalety SP C352DN. Opcjonalne oprogramowanie Ricoh – FlexRelease CX oraz Streamline NX – pozwoli na bezpieczny dostęp do chmury i drukowanie bezpośrednio z niej.

Źródło: Ricoh