Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

Cyfrowy system drukujący Xerox® iGen® 5

Poszczególne elementy urządzenia Xerox® iGen® 5 powstały z myślą o zmieniającym się świecie druku. Co oferuje nam nowa platforma? Automatyczny przepływ prac związanych z drukiem, doskonałą jakość, produktywność, rozbudowaną gamę kolorów, a także zdolność do szybkiego rozwoju.

Innowacyjna budowa urządzenia pozwala na konfigurację dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Można wybierać spośród urządzeń oferujących druk 150 stron na minutę (iGen® 5 150), 120 stron na minutę (iGen® 5 120) oraz 90 stron na minutę (iGen® 5 90). Dzięki otwartemu systemowi przechodzenie na wyższe prędkości jest bardzo proste.

Ponieważ nieustannie zwiększają się wymagania dotyczące barw na końcowych wydrukach, Xerox proponuje dołożenie piątego koloru: pomarańczowego, zielonego lub niebieskiego, jako uzupełnienie podstawowego druku w czterech kolorach (CMYK). Takie rozwiązanie znacząco zwiększa zdolność dopasowania większej liczby kolorów Pantone® oraz zapewnia spójność barw bez wpływu na produktywność.

Dobór odpowiedniej barwy umożliwi usługa Xerox iGen® 5 Press Gamut Extension Tool.

– Narzędzie Xerox iGen® 5 Press Gamut Extension pomoże dostawcom druku wzmocnić swoją pozycję na rynku poligraficznym. Wszystko dzięki oprogramowaniu pomagającemu określić końcowy kolor w druku. Aby to zrobić, wystarczy znać odpowiednią sygnaturę kolorystyczną w klasyfikacji Pantone®. Na jej podstawie system podpowie kilka opcji barw, zaznaczając jednocześnie najbardziej zbliżoną do tej, która jest przez nas pożądana. W ten sposób dostawca zyskuje pewność, że może zaoferować klientowi najwyższej jakości produkt w pełnej zgodności kolorystycznej. Eliminuje tym samym ryzyko reklamacji i konieczność wykonywania poprawek, czyli w gruncie rzeczy realizowania całego zamówienia jeszcze raz – podkreśla Anna Mudrak-Werpachowska, product manager w Xerox Polska.

Zastosowany w iGen® 5 system obrazowania 2400 x 2400 gwarantuje doskonałą jakość druku. Dzięki niemu otrzymamy wyraźny tekst, czyste kolory, szczegółowe cienie, jasne żywe światła i doskonałe odwzorowanie zdjęć.

Automatyczne narzędzia, takie jak korekta koloru, kalibracja, profilowanie systemu, w które jest wyposażone urządzenie, zapewnią nam maksymalną wydajność, co w praktyce oznacza więcej wyprodukowanych stron. To niezwykle istotne w branży, w której jakość wykonania usługi jest równie ważna co czas.

Źródło: www.xerox.com, www.vidart.com.pl