Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

Nowy skaner DocuMate 6440

Xerox wprowadził niedawno na rynek skaner DocuMate 6440, jedno z szybszych i najbardziej przyjaznych użytkownikowi urządzeń skanujących w swojej klasie.

Zintegrowane oprogramowanie wspierające jeszcze lepsze przetwarzanie obrazów pozwala niewielkiemu skanerowi procesować nawet jedną stronę na sekundę, a następnie skierować ją do jednego z dziewięciu ustalonych wcześniej punktów docelowych – to wszystko bez obniżenia jakości ostatecznego dokumentu.

DocuMate 6440 jest wspierany przez technologię Visioneer OneTouch. Umożliwia ona szybkie skanowanie dokumentów za pomocą jednego przycisku do praktycznie każdej aplikacji, folderu czy urządzenia. Dzięki współpracy z oprogramowaniem Acuity, które poprawia jakość skanowanego obrazu, urządzenie automatycznie udoskonala obrazy i umieszcza je w łatwym do przeszukania folderze PDF. Może on zostać połączony z e-mailem lub inną dostosowaną aplikacją internetową.

Zarówno plastikowe dowody tożsamości, jak i papierowe dokumenty mogą zostać zeskanowane dzięki automatycznemu podajnikowi, który przyjmuje jednorazowo 80 stron. Nowy DocuMate skanuje nawet do 60 kolorowych, obustronnie zadrukowanych kartek papieru w ciągu minuty. To o 33% szybciej niż jego poprzednik.

Wszechstronność połączona z zaawansowaną technologią przetwarzania papierowych dokumentów sprawia, że DocuMate 6440 jest idealnym rozwiązaniem dla sektorów: ochrony zdrowia, bankowości, edukacji, energetycznego, finansowego, rządowego i przetwórczego.

Źródło: Resellernews.pl, Xerox