Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

Drukarka Wielofunkcyjna Xerox AltaLink C8100

Wydajność w pracy grupowej z możliwością personalizacjiNowa seria AltaLink C8100: niezwykła jakość obrazu i wydajność dla grup roboczych z personalizacją dla każdego

Mamy przyjemność poinformować o wprowadzeniu na rynek pięciu nowych kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych AltaLink, które zastąpią serię AltaLink C8000.

Nowe drukarki serii AltaLink C8100 – zaprojektowane zostały z myślą o produktywności dla wymagających grup roboczych. Te całkowicie nowe konstrukcje wyznaczają standardy dla bezpiecznych, mobilnych i gotowych do pracy w chmurze urządzeń. Dzięki temu jeszcze bardziej upraszczają integrację i automatyzację czasochłonnych procesów na dokumentach. Seria C8100 oferuje również wyjątkową jakość obrazu, związku z tym doskonale kreśli linie oraz tekst, a także wiernie odwzorowuje kolory zdjęć.

Odkryj wydajność w pracy grupowej z możliwością personalizacji

Mimo, iż są to urządzenia współdzielone, nowe drukarki wielofunkcyjne AltaLink C8100 zapewniają również szerokie możliwości osobistej personalizacji. Po zalogowaniu, każdy użytkownik zobaczy własny, spersonalizowany układ z aplikacjami i funkcjami, z których korzysta najczęściej. Dlatego jeszcze bardziej pozwoli to zaoszczędzić czas spędzony przy urządzeniu oraz na pewno zwiększy wydajność.

Zbuduj pomost pomiędzy światem fizycznym i cyfrowym

Oprócz możliwości jakie oferuje urządzenie wielofunkcyjne, prawdziwy potencjał AltaLink’a tkwi w połączeniu z zestawem aplikacji i rozwiązań firmy Xerox. Analitycy określają je mianem „niezrównanych” w branży, ze względu na innowacyjność. Użytkownicy mogą łatwo usprawnić krytyczne procesy biznesowe dzięki standardowym aplikacjom i rozwiązaniom automatyzacji procesów. Mogą również skorzystać z własnych rozwiązań i aplikacji opracowanym przy użyciu programu Personalized Application Builder (PAB). Dzięki temu, Twoja firma będzie się wyróżniać. Będziesz w stanie zwiększyć efektywność pracy biurowej, co w rezultacie pozwoli obniżyć koszty, podnieść prestiż pracy w biurze poprzez stosowanie innowacyjnych rozwiązań Xerox’a.

Jednolita platforma sprzętowa zapewnia szereg korzyści

Ujednolicona platforma sprzętowa AltaLink ogranicza niezbędną ilość wyposażenia, koszty serwisowania i wsparcia, oraz pozwala na korzystanie ze współdzielonych opcji wykończenia, w tym z nowego zintegrowanego finishera biurowego (modele o wydajności do 55 arkuszy / minutę).

Funkcje związane z wydajnością, które pokochasz

Nowe urządzenia Xerox AltaLink posiadają funkcję Scan Preview (podgląd skanu), która zapewnia szybkie, bezbłędne skanowanie, co jeszcze bardziej ogranicza pomyłki, a co za tym idzie – czas oraz pieniądze. Dodając opcjonalny moduł Bluetooth, umożliwisz urządzeniom mobilnym Apple znajdywanie i drukowanie na najbliższej drukarce wielofunkcyjnej Xerox AltaLink. Dodatkowo mamy nowy automatyczny dwustronny podajnik dokumentów o pojemności 250 arkuszy z prędkością skanowania do 270 obrazów na minutę. Bezsprzecznie zadziwi Cię swoją szybkością i niezrównaną wydajnością.

Producent zaprojektował materiały eksploatacyjne o dużej wydajności w celu zapewnienia wysokiej wydajności. Sprawi to, że znacząco spadnie częstotliwość wymiany np. tonerów.
Możliwość drukowania długich arkuszy do produkcji banerów, z pewnością przyda się aby wydrukować mały firmy bilboard i rozwinąć twórcze możliwości zespołu.

Dodanie certyfikatu ekologicznego klasy Gold wg. klasyfikacji EPEAT* do listy certyfikatów środowiskowych AltaLink. Wyraźnie wskazuje na pro ekologiczne aspiracje nowej maszyny w stajni Xerox’a.

Podsumowanie

Reasumując, tym razem Xerox naprawdę stanął na wysokości zadania ! A to za sprawą przemyślanej konstrukcji oraz personalizowanej funkcjonalności. Godnym uwagi jest fakt zastosowania bardzo wydajnych tonerów, a także nadane AltaLink’owi C8100 najwyższej klasy ekologiczne certyfikaty.
Konkludując  – to najlepszy sprzęt, jaki można postawić w biurze…

 * Rejestr wskaźnika ekologiczności produktów elektronicznych EPEAT® Więcej na ten temat <
To wszechstronny system wskaźnika ekologiczności, który wskazuje sprzęt elektroniczny spełniający określone kryteria z zakresu ochrony środowiska. Wskaźnik ten wszechstronnymi kryteriami z zakresu stylistyki, produkcji, wykorzystania energii i recyklingu wraz z niezależną weryfikacją oraz roszczeniami producentów. Xerox oferuje produkty EPEAT w 14 krajach. Listę produktów wraz z ocenami (brąz, srebro lub złoto) w każdym z krajów zawiera strona: www.epeat.net.