Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

Xerox na RemaDays 2016

Na Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2016, które odbyły się w dniach 16–18 lutego, odwiedzający mogli się zapoznać m.in. z systemami i urządzeniami produkcyjnymi dla branży graficznej i poligraficznej firmy Xerox.

Jak podają przedstawiciele firmy, największą popularnością wśród odwiedzających cieszyły się urządzenia Versant 80 i Versant 2100 z opcją druku banerowego.

– Wśród osób, które pojawiły się na naszym stoisku, znalazło się kilkaset osób zainteresowanych drukiem produkcyjnym. Byli wśród nich klienci Xerox, którzy są wierni naszym rozwiązaniom od lat – skomentował Stanisław Pieczara, PSG Sales & Marketing Director, Xerox Polska. – Poznaliśmy również wielu nowych, potencjalnych klientów, z którymi mamy nadzieję podjąć wkrótce relacje biznesowe – dodał.

Goście mogli się też przyjrzeć funkcjonalnościom drukarek: Xerox Wide Format IJP 2000 będącej najszybszym systemem druku wielkoformatowego, Phaser 7800 oferującej pełen zestaw zaawansowanych funkcji niezbędnych w środowisku graficznym, a także zapoznać się z wszechstronnym i sprawdzonym w wielu polskich firmach oprogramowaniem do automatyzacji workflow Xerox FreeFlow Core. Dodatkowo przedstawiciele Xeroxa doradzali, jak wydajnie współpracować z klientami, oraz podpowiadali, w jaki sposób przedstawić swoją ofertę oraz zwiększyć zysk i szybkość realizacji zleceń.