Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

Jedno kliknięcie, aby życie stało się prostsze…

Drukowanie i skanowanie – wystarczy jedno kliknięcie, aby życie stało się prostsze

Wprowadzenie Xerox Print and Scan Experience dla Windows 10 – naszej nowej aplikacji, której zadaniem jest zwiększenie wydajności. Dostępna bezkosztowo ze sklepu Microsoft Windows, dlatego bezpieczna i łatwa do instalacji. Upraszcza wspólne operacje drukowania i skanowania, bezsprzecznie zaoszczędzając w ten sposób czas i ułatwiając życie. A oto jej główne możliwości:

Automatyczne wykrywanie

Tuż po instalacji, aplikacja samoczynnie instaluje właściwe sterowniki wydruku i skanowania dla wszystkich urządzeń Xerox dostępnych w sieci Klienta.

Aplikacja wyświetla funkcje każdego urządzenia dostępnego w sieci, sprawiając,
że są one natychmiast dostępne i mogą działać prościej i szybciej.

Drukowanie i skanowanie za jednym dotknięciem

Rodzaj dokumentu oraz wszystkie ustawienia drukowania i skanowania – takie jak: zszywanie, podajnik, rozmiar wydruku oraz rozdzielczość i rodzaj obrazu do skanowania. Wszystkie te parametry można ustawić jednym kliknięciem.

Prostsze skanowanie

Użytkownik może nie tylko skanować wiele obrazów, takich jak kwity, w trakcie jednej tylko operacji. Aplikacja potrafi także automatycznie wyprostować i przyciąć krzywe obrazy oraz zapisać skany w formie wielostronicowych plików JPG lub PDF. W przeciwieństwie do innych producentów, tę funkcjonalność oferuje jedynie Xerox.

Bezpośrednie funkcje drukowania i skanowania

Godne uwagi jest to, że z aplikacją Xerox Print and Experience nie ma potrzeby otwierać plików PDF przed ich drukowaniem. Wystarczy po prostu kliknąć prawym przyciskiem myszy na nazwę pliku. Na podkreślenie zasługuje niewątpliwie, możliwość skanowania dokumentów bezpośrednio do notatnika jako pliki PDF, które następnie są gotowe do wklejenia w dowolnej, używanej aplikacji.

Wypróbuj i zobacz sam

Xerox Print and Scan Experience współpracuje ze zdecydowaną większością drukarek Xerox. Ma siłę, duże moce produkcyjne i jest wyjątkowo prosta w użyciu. No i jest dostępna bezkosztowo „od ręki” ze sklepu Microsoft Windows. Niewątpliwie te zalety skłaniają do bezzwłocznego rozpoczęcia korzystania z tej, jakże przydatnej aplikacji 🙂

Wypróbuj teraz < < <

Uwaga: W celu dokonania pierwszej instalacji Klient powinien także pobrać Smart Start Installer z sekcji „Support and Drivers” [wsparcie i sterowniki] na xerox.com, ponieważ współpracują one z tą aplikacją. Jeżeli Xerox będzie w dalszym ciągu ulepszać sterowniki, to każdy użytkownik posiadający Smart Start Installer skorzysta z automatycznej aktualizacji tych sterowników oraz z innych, dodatkowych funkcjonalności, które one oferują.