Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

Uczenie maszynowe – Xerox ma w standardzie !

Firmowa aktualizacja serii: AltaLink C8100 i B8100

Najnowsza wersja firmowej serii AltaLink 8100 jest już dostępna!
Firma Xerox wyposażyła, nową linię drukarek wielofunkcyjnych –  serii AltaLink 8100, w nową cechę – uczenia się adaptacyjnego. Aktualny system potrafi rozpoznać schematy zastosowania i dostosować się do oczekiwań Użytkownika. Dlatego, to rozwiązanie upraszcza i automatyzuje pracę całego zespołu. Reasumując możesz wykonywać złożone zadania w zaledwie kilka sekund.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze zmiany wprowadzone do najnowszych drukarek serii Xerox AltaLink 8100:

  • Adaptacyjne uczenie się: Wykorzystuje algorytmy uczenia się maszynowego. Seria AltaLink 8100 śledzi powtarzające się i złożone procesy zadaniowe. Następnie sugeruje i stosuje skróty aplikacji za pośrednictwem jednego dotknięcia, co jeszcze bardziej upraszcza i automatyzuje przepływ pracy. Obsługując system nie potrzebujemy żadne umiejętności w zakresie programowania, co bezsprzecznie daje każdemu możliwość skorzystać z nowych technologii.
  • Większe bezpieczeństwo: TLS 1.3 spełnia najnowsze normy w zakresie ochrony danych przekazywanych w ramach sieci, dlatego jeszcze bardziej podnosi bezpieczeństwo danych w firmie.
  • Aplikacja XMPie: Podłączenie się do aplikacji XMPie jest już zainstalowane fabrycznie, co umożliwia nieustanny dostęp do ponad 50 szablonów. Dzięki temu stworzysz uszyte na miarę treści do natychmiastowego wydruku, co jeszcze bardziej przyspieszy i ułatwi twoja pracę.
  • Gotowe do pracy w chmurze: Aktywacja/ De-Aktywacja przypisanych cech „Drukuj z” i „Skanuj do” repozytorium znajdującego się w chmurze, może nastąpić niezależnie od siebie (np. aktywacja „Drukuj z” i wyłączenie „Skanuj do” Google Drive). Ta funkcjonalność czyni pracę zdalną jeszcze bardziej funkcjonalną i efektywną.

Obecni użytkownicy mogą pobrać aktualizację bezpłatnie i przeglądać materiały z uruchomienia oprogramowania ze strony xerox.com, zakładka Support & Drivers. Oprogramowanie firmowe dokona automatycznej aktualizacji dla użytkowników, którzy zamówili tę usługę lub którzy posiadają umowę na Intelligent Workplace Services (IWS).

Zaktualizowana seria AltaLink 8100 jest już dostępna w Nat-Com – dowiedz się więcej –  22 751 51 88 w. 3  lub  607 387 768
Możesz zobaczyć wszystkie modele w naszym sklepie on-line https://x2p.pl
/AltaLink_C8100


<< Cofnij                                      Home (Strona główna)