Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

Xerox – liderem bezpieczeństwa druku

Xerox – lider w raporcie Global Print Security Landscape 2023

Xerox zapewnia wartościowe i innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa druku.

Bezpieczeństwo jest kluczowym zagadnieniem dla firm, niezależnie od ich skali działalności. Według niedawno przeprowadzonej ankiety agencji Quocirca wśród decydentów z sektora IT w USA i Europie, aż 61% organizacji doświadczyło utraty danych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Powodem były naruszenia bezpieczeństwa związanego z drukowaniem. Średnia wartość tych strat wyniosła 3,88 mln złotych.

Xerox kontynuuje swoje przywództwo na rynku, dostarczając wielowarstwowe rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa. Rozwiązanie te obejmują zarówno bezpieczne urządzenia, zarządzanie flotą jak i usługi zarządzania danymi i treścią. Zostało to potwierdzone przez globalną agencję badawczą Quocirca.
W ich najnowszym raporcie „The Print Security Landscape, 2023”, Xerox ponownie utrzymuje swoją pozycję lidera w dziedzinie bezpieczeństwa druku.

Według raportu, „Xerox umacnia swoją pozycję lidera na rynku bezpieczeństwa druku” w 2023 roku. Firma Xerox konsekwentnie doskonali swoją strategię bezpieczeństwa, ponadto zwiększa inwestycje w ofertę usług. Jak również skutecznie wprowadza nowe rozwiązania na rynek.

W minionym roku Xerox konsekwentnie rozwijał globalną narrację na temat bezpieczeństwa, stosując zasadę zerowego zaufania w rozbudowie swojej oferty zabezpieczeń. Wprowadzono zarządzanie certyfikatami oraz dodatkowo usprawniono zarządzanie oprogramowaniem układowym, co spowodowało eliminację podatności na incydenty. Dopracowano funkcje bezpiecznego monitorowania i automatycznego reagowania w oparciu o sztuczną inteligencję (AI) wspomaganą przez zaimplementowany system maszynowego uczenia.

Xerox wyróżnia się przede wszystkim znaczącą obecnością w sektorze usług zarządzania drukiem. Ogromną przewagą jest niezaprzeczalne doświadczenie w kompleksowych analizach bezpieczeństwa. Jego rozległe doświadczenie i możliwości w dziedzinie bezpieczeństwa i optymalizacji procesów dokumentacyjnych stawiają go w ścisłej czołówce branży.

Dzięki zaawansowanym możliwościom drukowania, skanowania i zarządzania dokumentami, Xerox jest idealnym strategicznym partnerem dla organizacji, które mocno polegają na druku i dążą do minimalizacji ryzyka bezpieczeństwa na każdym etapie przepływu dokumentów.

Źródło: xerox.pl