Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

Xerox DocuMate 3125

Nowy skaner Xerox DocuMate 3125

Xerox DocuMate 3125 pozwala na digitalizację najważniejszych informacji biznesowych firmy i automatycznie przesyła je do odpowiedniego działu lub pracownika, przez co usprawnia przepływ pracy i zwiększa produktywność.

Skaner Xerox DocuMate 3125 jest szybszy niż poprzednie wersje urządzenia. Teraz może skanować do 40 obrazów na minutę w przypadku dokumentów jednostronnych oraz do 70 obrazów na minutę w przypadku dokumentów dwustronnych. Urządzenie jest wyposażone w podajnik papieru mieszczący 50 arkuszy. Skaner umożliwia szybkie konwertowanie dokumentów o formacie listów, plastikowych kart i formularzy do wersji elektronicznej.

Urządzenie pozwala również w bezpieczny sposób przesyłać dokumenty na pulpit lub umieszczać je bezpośrednio w chmurze za pośrednictwem jednego kliknięcia. Dzięki temu pracownicy firmy mogą np. bez problemu przeskanować priorytetowe materiały do odpowiedniego działu i w ten sposób przyspieszyć nad nimi prace.

Duża prędkość i niska produkcja odpadów sprawiają, że DocuMate 3125 to świetne rozwiązanie dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób wykonujących pracę z domu.

Źródło: biznes.newseria.pl