Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

Xerox Versalink C400

Premiera urządzeń firmy Xerox

Rewolucyjne, przyszłościowe, praktyczne – tak w trzech słowach można opisać zalety kolorowej drukarki Xerox® VersaLink® C400 i kolorowego urządzenia wielofunkcyjnego Xerox® VersaLink® C405.

Modele VersaLink C400 i C405 rewolucjonizują produktywność biurową za sprawą funkcji nowej generacji, a także błyskawicznej łączności z chmurą i urządzeniami mobilnymi. Wydruki z tych urządzeń wyglądają doskonale. Można mieć pewność, że nie zawiodą oczekiwań klientów. Modele są wyposażone w funkcje i technologie oszczędzające czas, które przyspieszają dystrybucję informacji i zwiększają efektywność procedur. Dodatkowo VersaLink C405 ma podgląd skanu i faksu oraz wbudowaną funkcję optycznego rozpoznawania znaków (OCR).

Ekran dotykowy dopasowany do potrzeb

Interfejs użytkownika stanowi odchylany, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 5 cali. Obsługuje się go w taki sam sposób jak smartfon, czyli poprzez dotykanie, przeciąganie elementów itp. Dzięki temu nawet najbardziej złożone prace można wykonać w zaledwie kilku krokach. Intuicyjny układ prowadzi przez każde zadanie od początku do końca. Dzięki zastosowaniu naturalnej hierarchii kluczowe funkcje znajdują się w górnej części ekranu. Gdy nie podoba nam się miejsce, w którym ulokowano daną funkcję lub aplikację, możemy zmienić układ zgodnie z własnymi preferencjami.

Fabryczne aplikacje Xerox® ConnectKey® pomagają w optymalizowaniu efektywności biurowej, natomiast dostęp do rozbudowanej galerii aplikacji Xerox® zwiększa funkcjonalność.

Swoboda i funkcje oparte na aplikacjach

Drukarki kolorowe VersaLink C400 i kolorowe urządzenia wielofunkcyjne VersaLink C405 zapewniają swobodę pracy w wybranym miejscu i czasie. Oferują bezpośrednią łączność z serwisami Google Drive™, Microsoft® OneDrive® oraz DropBox™ oraz dostęp do dodatkowych opcji za pomocą galerii aplikacji Xerox®. Możliwość łączenia się i drukowania za pomocą wielu urządzeń ma obecnie podstawowe znaczenie dla pracowników. Urządzenia VersaLink spełniają te wymagania za pomocą opcjonalnych rozwiązań Wi-Fi oraz Wi-Fi Direct, a także obsługi protokołu Apple® AirPrint®, Google Cloud Print™, Xerox® Print Service Plug-in for Android™, Near Field Communication (NFC) Tap-to-Pair i Mopria®.

VersaLink C400 i VersaLink C405 – najważniejsze dane:

  • prędkość: do 35 stron na minutę w trybie kolorowym i czarno-białym (A4);
  • wydajność miesięczna: do 80 000 stron;
  • taca boczna: 150 arkuszy; rozmiary niestandardowe: 76 x 127 mm do 216 x 356 mm;
  • taca 1: do 550 arkuszy; rozmiary niestandardowe: 148 x 210 mm do 216 x 356 mm;
  • drukowanie: do 600 x 600 x 8 dpi.

VersaLink C405 dodatkowo:

  • jednoprzebiegowy dwustronny automatyczny podajnik dokumentów (DADF) na 50 arkuszy pozwala na skanowanie dwustronnych oryginałów w ramach kopiowania, skanowania i faksowania; rozmiary niestandardowe: 140 x 140 mm do 216 x 356 mm;
  • opcjonalna taca na 550 arkuszy papieru pozwala zwiększyć pojemność do 1250 arkuszy;
  • usługi w chmurze: Xerox® Easy Translator Service, Xerox® Healthcare MFP;
  • funkcje kontrolera: ujednolicona książka adresowa, podgląd skanu.

Źródło: Xerox