Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

Xerox Phaser 6510 WorkCentre 6515

Nowe urządzenia Xerox Phaser 6510 i WorkCentre 6515 – idealne do biura

Fantastyczna jakość obrazu, nieskomplikowana łączność, wbudowane funkcje zapewniające wysoką produktywność i niezawodność za cenę, która nie przekracza budżetu – tak w skrócie można opisać drukarkę Xerox Phaser 6510 i urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 6515.

Sprzęt jest łatwy w instalacji. Oferuje narzędzia wspierające produktywność, np. drukowanie dwustronne, jednoprzebiegowe skanowanie. W przypadku urządzenia wielofunkcyjnego WorkCentre 6515 dodatkową zaletą jest duży wyposażony w aplikacje panel dotykowy, przypominający w użyciu tablet, który umożliwia wcześniejsze obejrzenie skanu, edycję, intuicyjną nawigację, a także możliwość dopasowywania przepływu pracy do indywidualnych potrzeb.

Realizowanie zadań zarezerwowanych do tej pory dla większych organizacji umożliwia generowanie wydruków na dużej liczbie arkuszy (maksymalnie nawet do 850). Z kolei tonery Super-Fine EA, które użyto po raz pierwszy w urządzeniach Phaser 6510 i WorkCentre 6515, pozwalają drukować bardziej dokładne i szczegółowe dokumenty.

– Do tej pory mały biznes wykorzystywał sprzęt o niewielkich możliwościach, ograniczający przedsiębiorców do wykonywania jedynie kilku funkcji – komentuje Tracey Koziol, senior vice president, Office and Solutions Business Group, Xerox. – Dlatego właśnie rynek czekał na dostępne i wysokiej jakości produkty jak te – dodaje.

Wśród najważniejszych cech Xerox Phaser 6510 i WorkCentre 6515, które zaprojektowano, żeby umożliwić drukowanie dokumentów w formacie A4, należy wymienić:
• łączność Wi-Fi Direct dla bezpiecznego drukowania za pomocą telefonów lub tabletów,
• łatwe drukowanie mobilne dzięki Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria i Xerox Print Service Plug-In dla telefonów z oprogramowaniem Android,
• przesyłanie skanów do e-maili, FTP, sieci firmowej lub za pomocą wbudowanego portu USB 3.0, z możliwością wysłania ich do wielu miejsc podczas tylko jednego skanowania,
• łączność z chmurą, dzięki której możliwe jest drukowanie, a także skanowanie bezpośrednio do i z repozytorium za pomocą aplikacji Xerox Mobile Link,
• miesięczne obciążenie 50 000 stron i prędkość drukowania nawet 30 stron na minutę,
• dwustronne, jednoprzebiegowe skanowanie umożliwiające generowanie aż 37 dokumentów na minutę,
• rozdzielczość 1200 x 2400 dpi pozwalająca uzyskiwać wyjątkową jakość dokumentów.

Źródło: Xerox