Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

Xerox Phaser 6510 WorkCentre 6515

Drukarka WorkCentre 6515 – nie mieć jej to grzech

Fantastyczna jakość obrazu, nieskomplikowana łączność, wbudowane funkcje zapewniające wysoką produktywność i niezawodność za cenę, która nie przekracza budżetu – bezsprzecznie tak w skrócie można opisać drukarkę Xerox Phaser 6510 i urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 6515.

Sprzęt jest łatwy w instalacji. Oferuje narzędzia wspierające produktywność, np. drukowanie dwustronne, jednoprzebiegowe skanowanie, dlatego zwróciliśmy na niego naszą uwagę. W przypadku urządzenia wielofunkcyjnego WorkCentre 6515 dodatkową zaletą jest duży wyposażony w aplikacje panel dotykowy, przypominający w użyciu tablet. Co godne uwagi – umożliwia on wcześniejsze obejrzenie skanu, edycję, intuicyjną nawigację, a także możliwość dopasowywania przepływu pracy do indywidualnych potrzeb, dzięki temu jeszcze bardziej ułatwia pracę.

Realizowanie zadań zarezerwowanych do tej pory dla większych organizacji umożliwia generowanie wydruków na dużej liczbie arkuszy (maksymalnie nawet do 850). Z kolei tonery Super-Fine EA, które użyto po raz pierwszy w urządzeniach Phaser 6510 i WorkCentre 6515, dlatego pozwalają drukować bardziej dokładne i szczegółowe dokumenty.

– Do tej pory mały biznes wykorzystywał sprzęt o niewielkich możliwościach, ograniczający przedsiębiorców do wykonywania jedynie kilku funkcji – komentuje Tracey Koziol, senior vice president, Office and Solutions Business Group, Xerox. – Dlatego właśnie rynek czekał na dostępne i wysokiej jakości produkty jak te – dodaje.

Wśród najważniejszych cech Xerox Phaser 6510 i WorkCentre 6515, które zaprojektowano, żeby umożliwić drukowanie dokumentów w formacie A4, należy wymienić:

• łączność Wi-Fi Direct dla bezpiecznego drukowania za pomocą telefonów lub tabletów,
• łatwe drukowanie mobilne dzięki Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria i Xerox Print Service Plug-In dla telefonów z oprogramowaniem Android,
• przesyłanie skanów do e-maili, FTP, sieci firmowej lub za pomocą wbudowanego portu USB 3.0, z możliwością wysłania ich do wielu miejsc podczas tylko jednego skanowania,
• łączność z chmurą, dzięki której możliwe jest drukowanie, a także skanowanie bezpośrednio do i z repozytorium za pomocą aplikacji Xerox Mobile Link,
• miesięczne obciążenie 50 000 stron i prędkość drukowania nawet 30 stron na minutę,
• dwustronne, jednoprzebiegowe skanowanie umożliwiające generowanie aż 37 dokumentów na minutę,
• rozdzielczość 1200 x 2400 dpi pozwalająca uzyskiwać wyjątkową jakość dokumentów.

Reasumując, należy przede wszystkim pamiętać, że nowe drukarki Xerox serii 65XX to wspaniała funkcjonalność, dająca poczucie radości z pracy. Nie bez znaczenia jest również bardzo atrakcyjna cena obu rozwiązań, co z pewnością sprawia, że są to jedne z najpopularniejszych drukarek w biurze.

Źródło: Xerox

Znajdź ją w naszym sklepie x2p.pl – Kliknij tu <<