Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

non_xerox_printers_enca_340

Tonery do drukarek innych producentów od Xerox

Użytkownicy sprzętu marek HP, Brother, Lexmark, Kyocera mogą korzystać z tonerów marki Xerox przeznaczonych do drukarek laserowych innych producentów. Rozwiązanie to już od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje na świecie, a teraz jest dostępne także w naszym kraju.

Xerox gwarantuje najwyższą jakość wydruku. Kasety z tonerem Xerox z łatwością spełniają, a niejednokrotnie przewyższają wymagania określone przez producentów innych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

Jak wynika z badań producenta, wybór kasety z tonerem Xerox pozwoli obniżyć ponoszone nakłady nawet o 25%, a koszt wyprodukowania jednego zadrukowanego arkusza będzie niższy. Toner pozwoli także zadrukować taką samą lub nawet większą liczbę stron w porównaniu z ofertą producenta drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego. Wysoki standard zapewnia Xerox Technology Center – jednostka projektująca i wdrażająca rozwiązania w zakresie technologii tonerów. Korzystanie z tych materiałów w urządzeniach innych producentów nie spowoduje wygaśnięcia gwarancji na posiadany sprzęt. Na cały okres eksploatacji kasety użytkownik otrzyma gwarancję obejmującą toner.

Kasety do drukarek laserowych marki Xerox są produkowane w taki sposób, aby zminimalizować ilość wytwarzanych odpadów i umożliwić ich recykling. Firma wspiera w ten sposób długofalowe działania proekologiczne – zarówno swoje, jak i swoich klientów.

Źródło: Xerox, Resellernews.pl