Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

Versant Press 80

Versant dla profesjonalistów

Xerox zawsze stawia na najwyższą jakość i wydajność swoich produktów. Dzięki znanym i cenionym na rynku urządzeniom Versant 80 i 2100 firmy są bardziej konkurencyjne i realizują więcej nowych zleceń.

Urządzenie Versant Press 80 zapewnia idealną jakość druku poprzez wbudowane oprogramowanie Automated Colour Quality Suite (ACQS), które gwarantuje dokładne i stabilne odwzorowanie kolorów. Te same barwy pomoże również uzyskać technologia kompaktowego pasa utrwalania. Mechanizm ten pozwala na jednorodną emisję ciepła i siły nacisku, które są potrzebne do prawidłowego utrwalenia tonera Xerox Emulsion Aggregator (EA) na szerokim zakresie podłoży bez spowalniania tempa produkcji. W ten sposób optymalizowana jest jakość obrazu w obszarach apli, tint i półtonów. Ponadto użytkownicy, którzy korzystają z narzędzia Simple Image Quality Adjustment (SIQA), zwiększają automatyzację druku.

Osiągaj więcej z Versant Press 80:

 • Wydruki do 80 stron na minutę na nośnikach o gramaturze do 350 g/m2, łącznie z kopertami.
 • Wydruki na nośnikach o gramaturze od 52 do 350 g/m2, tak małych jak 102 x 152 mm lub tak dużych jak SRA3+ / 330 x 488 mm.
 • Opcja pakietu Performance pozwala na jeszcze szybszy czas wykonywania wydruków na papierze o gramaturze 350 g/m2 z niesamowitą automatyzacją koloru oraz jeszcze większą wydajnością.
 • Większa prędkość, jakość, wszechstronność i automatyzacja niż w przypadku innych pras w tej klasie.

Na podobne udogodnienia mogą liczyć użytkownicy urządzenia Versant 2100, które dysponuje większymi mocami produkcyjnymi. Model cenowy i funkcjonalność systemu są dobrze zbalansowane, a najwyższa na rynku rozdzielczość i wbudowany spektrofotometr gwarantują wysoką i powtarzalną jakość, a także rejestrację. Zalecane średnie obciążenie miesięczne w przypadku Versant 2100 wynosi od 75 000 do 250 000 stron, a w przypadku Versant 80 od 25 000 do 80 000 stron.

Versant Press 2100Versant 2100 to większa wydajność i lepsza jakość:

 • Wydruki do 100 stron na minutę na podłożach o gramaturze 300 g/m2, wydruki do 80 stron na minutę na podłożach o gramaturze do 350 g/m2.
 • Wbudowane rozwiązanie Full Width Array oraz pakiet Automated Color Quality Suite (pakiet automatycznej jakości koloru – ACQS) gwarantują wysoką zgodność kolorystyczną drukowanych materiałów.
 • Production Accurate Registration (dokładna rejestracja w nakładzie – PAR) zapewnia spójną rejestrację wydruku od początku do końca, strona po stronie.
 • Wydrukowane dokumenty są wysokiej jakości, z gładkim i matowym wykończeniem typu offsetowego, wyjątkową szczegółowością cieni i doskonałymi półtonami dzięki tonerowi z technologią agregacji emulsyjnej (EA) o niskiej temperaturze topnienia.
 • Rozdzielczość ultra HD zapewnia bardzo wysoki poziom szczegółowości dzięki technologii obrazowania VCSEL ROS.
 • Nowy moduł utrwalający pozwala na swobodę użycia szerokiej gamy nośników.
 • Możliwość wydruku w rozdzielczości 2400 x 2400 dpi z cyfrowymi ekranami półtonów.

Źródło: Xerox, Publikuj.org