Profesjonalne
rozwiązania dla firm

Z nami sięgnij po więcej

Fachowa
i rzetelna obsługa

Zobacz,

ile zyskasz

Xerox Color C60

Wielozadaniowe urządzenie Xerox Color C60/C70

Drukarka Xerox Color C60/C70 zapewnia wszechstronność zastosowań, idealną jakość obrazu, a jej możliwości można poszerzać wraz z rozwojem firmy. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które zwiększy produktywność w każdym środowisku. 

Urządzenia Xerox Color C60 i C70 drukują z prędkością odpowiednio do 60 stron kolorowych i 65 stron czarno-białych na minutę oraz 70 kolorowych i 75 czarno-białych na minutę. Za sprawą łatwej konfiguracji i zautomatyzowanych procedur można bez problemu skracać terminy realizacji zlecenia. Oprócz drukowania urządzenie umożliwia kopiowanie, faksowanie (opcjonalnie) i skanowanie – w tym skanowanie i drukowanie z komputera, urządzenia USB oraz poczty e-mail. Może także drukować z niemal każdego smartfona czy tabletu, co zwiększa efektywność pracy. Obsługa różnorodnych nośników pozwala na drukowanie w wielu formatach na papierze powlekanym i niepowlekanym materiały o gramaturze do 300 g/m2. Z kolei zintegrowane moduły wykańczające umożliwiają zszywanie, dziurkowanie, zginanie i przycinanie krawędzi broszur czy raportów.

– Premierowe urządzenia drukują w bardzo wysokiej rozdzielczości 2400 x 2400 dpi i są wyposażone w autorskie rozwiązanie Xerox SIQA (Simple Image Quality Adjustment). To gwarancja najwyższej jakości druku i pewność, że odbitki zachowają znakomite pasowanie. Warto również wspomnieć, że Xerox C60 i C70 wykorzystują tonery EA (Emulsion Aggregation) z niezwykle drobnymi drobinami, do których produkcji wykorzystuje się od 30 do 35 proc. mniej energii. W efekcie otrzymujemy doskonałe wydruki, niezawodne urządzenia i przyczyniamy się jednocześnie do ochrony środowiska naturalnego – mówi Anna Mudrak-Werpachowska, product manager z Xerox Polska.

Drukarka Xerox Color C60/C70 umożliwia najlepsze możliwe wykorzystanie druku cyfrowego. Niezależnie od tego, czy mamy utworzyć broszurę dla klienta, przyciągającą uwagę ofertę lub prezentację, atrakcyjny plakat czy nawet naklejki na szybę albo druki na poliestrze, rezultaty za każdym razem będą znakomite.

Zalety drukarki:

  • szybkość: do 60/70 stron na minutę w trybie kolorowym i 65/75 stron na minutę w trybie czarno-białym,
  • skaner jednoprzebiegowy: do 200 obrazów na minutę,
  • rozdzielczość: 2400 x 2400 dpi,
  • toner Xerox® EA (Emulsion Aggregation) o nadzwyczaj niskiej temperaturze topnienia,
  • gramatura nośnika (maksymalna): do 110 funtów papieru okładkowego / 300 g/m2 i do 256 g/m2 w przypadku automatycznego druku dwustronnego,
  • rozmiary nośników: do SRA3+ / 330 x 488 mm.

Źródło: Xerox, biznes.newseria.pl